| Daiana01 a întrebat:

Stiti site-uri unde pot comanda haine, accesssori, papuci etc? Dar sa aiba transportul si in alte tari nu numa in Romania?

3 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Am o prietena ce isi comanda lucruri de pe site-uri pe adresa surorii ei din Romania, apoi aceasta ii trimite coletul in Spania, unde locuieste ea... poti incerca si tu sa vorbesti cu cineva apropiat din tara daca nu gasesti site-uri sa iti trimita tie direct happy

| Steffy4673 a răspuns:

Zalando..si eu imi mai comand si are transport si in alte tari!☺

| Someșan_Robert_1998 a răspuns:

Da, cred ca te pot ajuta eu, uite niste site-uri de haine & papuci : Zara, H & M, Berska, Pull on Bear si sunt mai multe doar astea sunt cam cele mai variate si bune produse, sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu!