| Lapusneanu a întrebat:

Stiti siteuri unde pot gasi cursuri gratuite de stil vestimentar masculin?

3 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Stilul vestimentar ti-l creezi singur, in timp. e ceva care te defineste pe tine si vei face asta inainte sa-ti dai seama.
Tot ce trebuie sa stii sunt niste reguli elementare, cum ar fi: nu combini dungi cu carouri, buline cu dungi sau carouri, trebuie sa nu combini noante ca verde cu albastru( unele, doar unele noante se potrivesc) sau rosu cu verde, vei arata ca un ornament de Craciun si fara tricouri in pantaloni, nu camasa si pantaloni de treining laughing... Daca te uiti in oglinda inainte de a iesi pe uasa iti vei da seama big grin
Chestii de astea, nimic special.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| kingsuprem a răspuns:

Si eu recomand http://domnideromania.ro/
e cel mai in masura in Romania si Cezar ofera si cursuri de vestimentatie. Eu am participat la un curs de-al lui si am avut ce sa invat.