| 299Alice299 a întrebat:

Stiti un salon din zona București nord/Ilfov nord unde angajații se pricep să tunda par cret? E destul de greu să nimeresti pe cineva care se pricepe și de aceea am zis să mă informez mai întâi. Chiar am nevoie de o tunsoare pentru par cret care să mă ajute cu definiția și volumul buclelor.
(tipul meu de par e 3A/3B) Ajutați-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Aplica metoda bagare in seamawinking cum vezi pe strada o tipa creata tunsa misto intreaba fara rusine unde se tunde.
Asa de recomandari pe net suntem satui toti.