| kpoplover21 a întrebat:

Stiti vreo crema antiacnee doar din plante si uleiuri naturale? Daca da unde o gasesc?

Dau funda! Multumesc.

3 răspunsuri:
| euu2307 a răspuns:

"Tinctura de cimbru s-a dovedit a fi cea mai eficientă soluţie împotriva acneei, oferind rezultate mai bune chiar şi decât peroxidul de benzoil. Acest lucru arată potenţialul tincturii de cimbru în ceea ce priveşte tratarea acneei", a declarat dr. Margarita Gomez Escalada, coordonatorul acestui studiu.

| AnaM19 a răspuns:

Paiu poti incerca uleiul de argan si sa te dai in fiecare seara cu el pe fata iar dimineata te speli. Eu am incercat si incerc in continuare si da rezultate.winking