| Morenna10 a întrebat:

Stiti vreo metoda ca sa imi fac parul cum il are fata din clip? Dau funda http://www.youtube.com/watch?v=xKCek6_dB0M&feature=relmf u

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti sa iti faci ori cu ondulatorul ori asa:

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu l-am facut chiar pentru ieri si a tinut si azi si posibil sa tina si mainewinking

Deci:
O sa iti dau etapele si sa faci exact cum iti spun eu:
-spala-ti parul
-aplica balsam sau masca de par
-Usuca-l foarte putin

-Pune pe cineva sa il impleteasca dar codite multe si subtiri si bine nu la misto

Asa frumoasehappy ca si cum ai iesi pe stradalaughing

Si leagale cu fasii dintr-un material care nu-l mai folosestiwinking aDICA REPELE ASA SUBTIRI SI MULTEwinking

Dormi cu el asa o noapte si mai lasa-l jumate de ziwinking Deci cam o zi jumatewinking

Desfa-le usor pe toate:X Da-te cu un fixativ bunwinking

Si sa il descalcesti bine bine ca dupa ce il incretesti nu-l mai poti pieptana!happy
Daca il piepteni se face urat
Eu l-am pieptanat cu degetele putinwinking
Iar noaptea (dupa ce s-a uscat, in caz ca vrei sa-l ai mai multe zile)
Prinde-l coc!
Dimineata piaptana-l cu degetele!
Arata super.:X
E la sigur metoda caci e incercata de mine!:X

Succes:*