| lays a întrebat:

Stiti vreun magazin serios unde pot gasi extensii din par natural? nu as vrea sa comand de pe net, pentru ca nu am bani de aruncat pe fereastra pe prostii.stiu ca majoritatea celor care isi fac reclama vand extensii sintetice nu naturale.

2 răspunsuri:
| insanityana a răspuns:

Nu gasesti la magazine sau in piata. lol. insa cu siguranta vei gasi intr un salon de intretinere capilara. e de preferat consultatia unui hairstylist. el va sti ce sa ti ofere cu exactitate. bafta

| bibi_8430 a răspuns:

Draga si eu vreau sa imi cumpar si nu stiu de unde?