| heroforyou a întrebat:

Stiti vreun produs/balsam/sampon sau orice altceva pentru cresterea parului?(in afara de mastile alea cu ulei de ricin, ou, lamie etc)vreau sa-mi cresca parul o data.nu stiu ce sa mai faclaughingma jur

3 răspunsuri:
| chrystyan21 a răspuns:

Totul deodata nu se poate, rabdare. Mai bune sunt mastile de care chiar tu amintesti decat chimicalele dintr-un sampon.

| chrystyan21 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate

| delph a răspuns:

Tinctura de ardei iute! nu are miros, nu se vede, nu nimic. si e foarte buna happy