| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa imi deschid parul in mod natural. Eu folosesc ulei de ricin pentru cresterea parului si am inteles ca acesta inchide culoarea parului iar eu nu vreau asta.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! spala-te cu ceai de musetel.apa oxigenata adaugata in apa care te clatesti la par.incearca.happy

| esmeralda33 a răspuns (pentru caramela):

E bun ceaiul de musetel la pliculete? Cam cate ar tb sa folosesc si de cate ori sa mi-l pun in cap dupa fiecare spalare?

| caramela a răspuns (pentru esmeralda33):

E bun si cel la pliculet, dar nu e asa concentrat ca cel cules de tine, poate gasesti la piata.acum nu te astepta ca din par negru, spalandu-te cu musetel te vei face blonda, urmeaza o cura de 3-4 saptamani si vezi ce rezultate o sa obtii, rau nu ti se poate intampla, chiar daca rezultatele nu sunt cele dorite.o seara bunahappy