| EllysS_4019 a întrebat:

Stiti vreun program de modificat vocea? adica ma inregistrez iar apoi sa o fac m-ai clara mai frumoasa.intelegeti voihee hee

fundabig grin

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Păi un program bun ar fi Cool Edit Pro 2.1, tu ai nevoie doar de un microfon( pe care il folosesti la skype sau messenger) sau un webcam cu microfon încorporat.Bye

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

De ce draga, vrei sa te inregistrezi, sa bagi autotune in voce, sa bagi inregistrarea pe youtube, sa primesti 40 milioane de vizualizari pentru ca esti foarte amazing, sa devii ca Selena Gomez? laughing

| ioana100 a răspuns:

Banuiesc ca-l vrei gratuit,nu cred ca exista asa ceva pe internet decat in studiourile de inregistrare,nu stiu ce sa zic,banuiesc ca vrei sa devi celebra,mai bine cauta-ti o alta calitate,daca vrei sa fi vedeta in muzica trebuie sa canti si live si ar fi ceva probleme la capitolul acesta,mai bine incearca sa faci o performanta la un instrument, chiar daca necesita mai multa munca, roadele sunt pe masura. Sper ca te-am ajutathappy

| Vla2xD a răspuns:

Intreab-o pe Inna, ea stie cel mai bine.

| Andrey_8612 a răspuns:

Mda...EllyS...Daca vrei sa fii deejay-itza incearca sa nu iti sintetizezi vocea, pentru ca vocea la fete este "Wonderfull" si nu e nevoie de o asemenea prostie.
Contact : andreynumberuno@yahoo.com daca vrei sa devii deejay