| Ionutszu a întrebat:

Stiu ca e cam tarziu dar vreau maine sa ma tund si nu pot amana programarea. Cum ziceti sa ma tund? Asta este intreabarea mea. Parul meu este in genul asta : http://static.saloane-bucuresti.ro/......%20_14.jpg doar ca e pe un bej spre negru si mai mare un pic. ce ziceti? ( nu prea imi sta bine daca il dau pe spate)

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca cel mai bine o intrebi pe doamna de acolo cum ti-ar sta mai bine. Ea are mai multa experienta in domeniu si ti-ar da niste sfaturi mai bune decat sa te duci cu poza. Spune-i ca-l vrei mai ridicat in partea din fata presupun, iar de restul sa-si dea si ea cu parerea.