| irinuca_2382 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar stie cineva daca Miley Cyrus a castigat ceva la premiile Grammy 2010?

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu a castigat nimic la premiile Gramy 2010... poate in 2011!

| Sara a răspuns:

Hai ma lasi. Ce sa caute aia acolo? raised eyebrows Iti spun sigur ca Beyonce a luat cateva premii SI Lady gaga.

| thegreatgatsby a răspuns:

Nici nu a fost nominalizata.

| HappyPills a răspuns:

E nominalizata pentru cea mai proasta actrita
rolling on the floor

| zzzuperman a răspuns:

Ar fi fost cam greu sa castige daca nu a fost nici macar nominalizata

| мαria a răspuns:

Nu a castigat nimic

| flyleaf22 a răspuns:

Gandeste-te putin. beyonce a luat 6 grammys, taylor swift 4, iar kings of leon 3. acum pune-o pe hana montana langa ei straight face cum sa ia asta grammy?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

maley cyrus nu a castigaqt nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Miley Cyrus a luat 3 premy Grammy 2010, o stiu din relatii.
Este exceptionala aceasta fata, eu zic sa nu va mai comportati urat cu ea deoarece e superba.

| Madutza_9991 a răspuns:

Sunt sigura ca a luat! Nu stiu cate sau pentru. ce dar sunt sigura ca a luat!

| BlackHeart a răspuns:

A fost descalificata de la Grammy (ce bine), ea doar a prezentat... poate castiga ceva in 2011 (sper ca nu laughing )

| serenityme a răspuns:

Nu a castigat nimic...in schimb are cateva nominalizari la zmeura de aur.pentru cea mai slaba actrita.nasollaughing