| Tamy3 a întrebat:

Sun buna placile de par? As vrea sa-mi cumpar si eu. dar am auzit ca ard parul... voi ce parere aveti?:X

Răspuns Câştigător
| no1cares a răspuns:

Nu sunt foarte bune,intr-adevar arde parul,dar sunt solutii care te poti da inainte sa te indreptii si reduce riscu'l de ti lar arde in totalitate.
depinde si ce placa iti iei,daca iti iei mai ieftina,o sa se prinda parul in ea, o sa arda mai raw, daca iti iei una mai sucmpa dati seama ca e mai buna.
si o sa arda daca indreptii pe par ud!
BAFTA
funda?

7 răspunsuri:
| Elly2763 a răspuns:

Buna!:* Si eu am placa de par si nu am parul ars. Bine ca nu mil fac in fiecare zi ca alte persoane mil fac cam de doua, trei ori pe saptamana ...si atunci folosesc un ulei de par de la Kallos foarte bun care iti protejeaza parul! Eu sunt de parere ca ai putea sa iti ei cat timp folosesti un ulei bun pentru par.
Fundita :X?

| filipm2001 a răspuns:

Buna dyana,
depinde de cat sunt de bune. Cele mai avansate, au tot felul de sisteme de protectie care protejeaza parul: http://goo.gl/Tl7dq
Iti recomand sa rasfoiesti prin ele, si sa citesti specificatiile si opiniile cumparatorilor care l-au folosit deja, ca sa-ti faci o parere despre calitatea fiecarei placi in parte.
Succes;)

| Ирина19 a răspuns:

Sunt bune pentru ca iti indreapta parul, insa influenteaza negativ-iti arde parul.Mai bine nu-ti lua pentru ca va ajunge sa arate ca o matura.Lasa-ti parul natural,fa-ti orice fel de coafuri care poti si fara placa de par. Daca iti iai acum, n-ai sa mai poti scapa de el, e ca un drog.

| AdriannaAdry a răspuns:

Da sunt bune, arde parul dar acum mai depinde si de tipul de par. Ar fi bine sa-ti dai inainte cu o solutie inainte de a pune placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar ard parul dar daca nu o folosesti des nu se intampla nimic si in plus exista spray (de la syos e bun )care te ajuta sa nu iti arzi parul

| eprubetă a răspuns:

Eu am si mi`l indrept aproape in fiecare zii, dar inainte ma dau cu o solutie! Si parul meu este foarte sanatos! :*

| aNdRa_6572 a răspuns:

Bunahappy eu am placa de par si am parul. distrus dar totusi daca vrei sa.ti iei ar fi bine sa te dai cu o solutie inainte de a te indrepta