| Heunng a întrebat:

Sunt adidasii fila mai de slabă calitate? Vad că sunt mai ieftini decât Nike puma Lacoste adidas etc

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pretul nu reflecta calitatea unui produs. Poti sa risti sa ii cumperi si sa vezi cum sunt sau poti sa te orientezi spre o firma preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca și când ai întreba dacă Dacia Logan este mai puțin bună decât un BMW.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, ca nu am purtat datorita logo-ului. Pur si simplu nu imi place.

| Strwberrs a răspuns:

Depinde. Daca iti plac Nike sau Puma( etc.) Atunci nu te obliga nimeni sa porti "Fila" Sper ca te am ajutat. Funda?

| EDWARDVASILE a răspuns:

Pla mea de sarac

| TilMping a răspuns:

FILA este un brand de calitate din aceeasi categorie cu celelalte mentionate dupa, platesti mai mult brandul decat calitatea.