| blairelovesmusic a întrebat:

Este Nike mai bun decat Adidas? Dar decat Puma?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am avut niște colanți de la Puma care s-au rupt după 10-15 purtări. După experiența asta m-am lecuit cu brandu lor

| blairelovesmusic explică (pentru Adry05):

Poate erau fake, de unde ai cumparat produsul?

| Adry05 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Various brands, nu-s fake sigur, au și magazin fizic în mall.

| RAY a răspuns:

Nike sunt cei mai buni pentru mine, am totul de la ei si ma bucur, dar original din Olanda, dar merita

| Mirel4412 a răspuns:

Pentru o pereche de 100 lei, niciuna nu o sa fie foarte buna, pentru o pereche de 300-400 lei in sus si nu numai, TOATE PERECHILE DE ORICE FIRMA sunt bune. Excluzand fake-urile.
Eu am o pereche de 80 de lei de Champion, si de simt ca o pereche de 300 lei, foarte calitativi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| timidu89 a răspuns:

Eu am Lotto de mai multi ani, inca sunt buni. Am dat 140 lei pe ei. Eu zic ca sunt la fel de buni oricare. Nu trebuie sa coste 300-400 lei neaparat, sunt ok si la 200 lei aproximativ cand sunt reduceri. La pret intreg da, sunt cu 300 lei minim.

| dge18 a răspuns:

Din punctul meu de vedere toate sunt cam la fel.

| cre27 a răspuns:

Nu cred că e mai bun, dar cu siguranță Nike e un brand mai consistent decât Puma și Adidas. Eu cred că la calitate sunt toate pe acolo, acum depinde doar ce îți place ție cel mai mult.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns (pentru cre27):

Pe cand Adidas făcea articole sportive, Nike nici măcar nu exista...
Calitatea e bună la toate, atâta timp cât nu sunt făcătură...e pur si simplu o diferență de stil.

| cre27 a răspuns (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

Nu te contrazic, nu sunt așa de cunoscător. dar observ acum că majoritatea preferă Nike, respectiv Jordan.