| mihai1902 a întrebat:

Sunt AIR JORDAN 1 MID buni de purtat in timpul verii?
As vrea sa stiu daca :
1.transpiri in ei, rau
2. se potrivesc cu pantaloni scurti si tricou
etc

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Personal, nu ii recomand chiar pe perioada verii, pentru că, pe lângă material, ei sunt și înalți.
Da, transpiri destul de tare în ei și sunt uneori prea călduroși.
Pe de altă parte, se pot potrivi foarte bine și cu pantaloni scurți sau tricou, relevantă în ''asortare'' fiind combinația cromatică.
Deci, dacă te știi mai călduros din fire, ți-aș recomand ceva mai subțire.

2 răspunsuri:
| Alexandru250201 a răspuns:

Da, de ce nu?

| benzu a răspuns:

1. In orice pantof vei transpira. Foloseste spray-uri pentru picioare sau pentru pantofi vara.
2. In functie de stil/culoare pot fi asortati cu orice.