| Villy0po a întrebat:

Sunt baiat, am fata ovala, par saten si cret(marime medie). Am incercat sa imi las parul' mai mare de mai multe ori dar sta ca dracu si nu-l mai suportam si ma tundeam...acum st in aceeasi situatie. ce tunsoare credeti ca mi s-ar potrivi?

2 răspunsuri:
| sydhksisbb a răspuns:

incearca asa, ca si cantaretul harry styles din trupa one direction http://www.google.ro/......tp?/search

| gegeoani1 a răspuns:

Ceva simplu si classic mai mare sus si mai pierdut pe laterale gen ( british stile ) ani 80...