| David827373 a întrebat:

Sunt baiat.
Parul meu este ca sarma(tare) si as vrea sa aflu cateva solutii pentru a-l putea face mai moale, mai catifelat.Imi puteti da cateva masti, uleiuri sau sugestii de sampon etc. P.s:Sunt baiat

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie de tratamente speciale, doar o clatire cu apa calda si otet alimentar (100 ml de otet, la 3 litri de apa). Parul devenind foarte moale si placut la atingere.
Nu-ti fa probleme, ca dupa uscarea parului, nu mai miroase deloc a otet.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Încearcă la un salon de frizerie și coafură. Le spuneți problema și sigur vă vor ajuta!