| HULKNU1T3 a întrebat:

Am parul un pic cam...sarma(cam tare). Inainte foloseam "Wash and go"( un sampon cu ambalajul verde). Si in seara asta am gasit prin casa un sampon "Pantene" cu miere de albine si am facut un test. In caz de nu functioneaza stie careva cum as putea face sa fie mai moale. As vrea sa il fac ca cel al lui "ilie's vlogs" si il voi lasa sa mai creasca putin. P.S: sunt baiat... Ofer Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ArinaWolf a răspuns:

Daca vrei par sanatos lasa porcariile de tip wash&go si cumpara ceva naturist. Eu folosesc sampon anti-cadere de la gerovital si tratament de la kallos. Mi-a luat mult timp pana am descoperit 'combinatia perfecta' dar astea sunt super! Gerovital are mai multe feluri de sampon deci ai de unde alege si este un sampon foarte bun. Pentru par moale foloseste un tratament de la kallos, care ti se pare tie 'atragator', eu folosesc cu argan. O sa-ti faca parul foarte frumos

1 răspuns:
| BogdanDavidZ a răspuns:

Incearca sa te speli mai des dar daca asa ai tu parul prea multe nu poti face.