| Maestronos a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani. Mi.am lasat parul sa creasca si acum e destul de mare si nu prea mai imi place cum imi sta. Vreau sa imi schimb freza. ce imi recomandati? nu sunt prea expert in asa ceva.

15 răspunsuri:
| Carrie a răspuns:

Tunteti-l scurt si fa-ti o mica creasta. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carrie):

Stie Romanu alceva in afara de Creasta?

| Maestronos explică (pentru anonim_4396):

Nu prea

| DeylerCR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| Elvina a răspuns:

Lasa-l asa sau tunde-l putin la varfuri. Baietii cu par lung sunt intotdeauna placuti de fete. Baafta!

| selysol a răspuns (pentru Elvina):

Poate de tine nu generaliza!

| Elvina a răspuns (pentru selysol):

Desigur. Mie imi plac baietii cu parul lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite http://www.google.ro/......tp?/imgres Daca ti se potriveste e perfect.

| selysol a răspuns:

ti-as da ceva poze dar nu iti cunosc stilul sau gusturile poti sa mergi la frizerie si sa ii spui coafezei sa iti faca o tunsoare moderna fratele meu asa face de fiecare data cand vrea sa se tunda si ii sta bine deoarece coafeza stie ce stil de tunsoare ti s-ar potrivi fetei tale sau daca nu vrei cauta pe net diverse tunsori si alege una care iti place :*

| Maestronos explică (pentru selysol):

Ascult rock. deci nu sunt adeptul crestelor cu iz de cocalari.

| selysol a răspuns (pentru Maestronos):

Nu am zis sa iti faci creasta laughing

| IgoToHellForThis a răspuns:

Iti poti cumpara o placa de indreptat parul;] cu siguranta o sa iti stea mai bine.Dar asta depinde de tine poate esti genul care vrea sa si'l prinda in coada.Sau ca sa nu iti stea mai bine poti folosii balsam de par.bafta! :3

| DeylerCR a răspuns:

Țiaș recomanda sa te tunzi modern jos scurt iar sus mai scurt dar doar cât sa iti faci creasta.Noroc

| Dana11G a răspuns:

Http://hausistuhair-stylist.blogspot.ro/2009/11/frizuri-baieti.html intra aici, sunt o gramada de exemple. Acum depinde daca vrei sa iti pastrezi lungimea parului sau sa il tunzi. Succes :D