| Brazuca a întrebat:

Sunt baiat si am parul cret.Cum pot sa il indrept? In afara de placa

5 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Cu nimic

| Barbye26 a răspuns:

Buna! Ai putea merge la salon pentru o îndreptate permanenta (perioade e in functie de solutii, preturi) dar te sfatuiesc sa ramai asa! Naturaletea face diferenta! Dupa ani de vopsea, placa, solutii... imi vreau parul cret inapoi.sad

| Bizon95 a răspuns:

Eu mi-l indrept cu apa chioara
dar poti sa folosesti gel de par
eventual chiar ceara

| Adry05 a răspuns:

De ce să-l îndrepți? e foarte fain păru creț

| MTatiana a răspuns:

Foloseste produsele de la Farmasi. Au sampon si masca cu keratina. Iti lasa parul moale si te ajuta.
Pentru a le comanda - https://catalogfarmasi.com/inscriere/