| allyce a întrebat:

Cum pot sa-mi indrept parul in afara de placa?

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Uscatorul si peria rotunda nu e solutia ideala. Si asta ii face rau parului din cauza caldurii.

| dienuk a răspuns:

Sa nu incerci cumva cu fieru' de calcatstraight face e o prostie
sunt intr-adevar produse.chiar un sampon Straight and Easy - NIVEA.si balsamu'. poate te ajuta

| cosima11 a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, usca`l cu uscatorul si un piaptan, tinandu`l intins.eu asa fac si merge. si folosesc si un fluid pentru a tine parul intins si chiar imi sta :p :*

| brunetteee a răspuns:

Cu fieru de calcat laughinglaughing)

| andreea25red a răspuns:

Sunt diferite produse care te pot ajuta precum ciara de par sau fixativul dar si modalitati mai putin cunoscute cun ar fi cu bere.intradevar parul drept pare mai lung dar nu e la fel de atragator ca cel ondulat.mergi la un hairestyle si rezolva el problema.

| ionela_1354 a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap, usca-l cu uscatorul si un piaptan, tinandu-l intins. dar nu incerca cu fierul de calcat ca o sa ti se arda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu uscatorul si peria rotativa sau exista un spray de indreptat parul.

| deutzapusa a răspuns:

Fieru de calcat, uscatoru cu ajutoru unui piaptan