| Pisi07 a întrebat:

Sunt bine? 1.57 inaltime 11 ani si 41 de kg sunt slaba sau grasa si daca sunt grasa sspuneti-mi o dieta
Pls Dau fundita

Răspuns Câştigător
| florina200 a răspuns:

E foarte bine pentru inaltimea ta eu am 1.43 si am 32 de kg deci e bine

11 răspunsuri:
| Catheryne a răspuns:

Dupa parerea mea nu este bine sa ti dieta la 11 ani. Dupa informatiile pe care le-ai dat tu reiese ca esti subponderala(adica ai o greutate mult mai mica decat ar trebui). Nu ai cum sa fi grasa la inaltimea si kg tale asa ca stai linistita.

| nicko a răspuns:

Esti perfecta!

| Valisha18 a răspuns:

Buna pisi! Esti destul de inaltuta la varsta ta, deci 41 de kg este foarte bine! Tine-o tot asa! Te pup!

| CocoMexii a răspuns:

Este destul de bine happy esti potrivita big grin

| xUrsuletz a răspuns:

happy Eu zic ca nu ar trebui inca sa te gandesti daca esti grasa sau nu pentru ca vei mai crestewinking in plus este bine cum esti... nu esti grasalaughing

| xoxopink a răspuns:

Eu la 11 ani aveam cam 1.61 si 45 de kg.desi sunt osoasa de asta cantaresc mai mult.Dar u esti chiar ft bine asa! :*

| Dixxie_9760 a răspuns:

Buna,pentru varsta ta esti cam inalta

| xDeeDee8D a răspuns:

Esti perfecta nu e cazul sa te ingrijorezi eu am 1.43 si 36 de kg esti slaba te crezi mai plinuta nu esti fiind ca inaltimea e de vina pentru asta.Cmbp-are 1.53 si 43 de kg si e slaba.

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna Pisi07, esti perfecta! esti destul de inalta eu am 1.51 si 11 ani si 41 de kg deci tu esti buna! Grasa? In niciun caz, poate slaba! succes

Răspuns utilizator avertizat
| paulaelena a răspuns:

Jesus straight face la ani acestia te gandesti la diete?tongue
Mai bine stai in "banca ta" cu toate prostiile cu diete si alte cele happy ai timp destul sa cresti :* si in plus nu esti deloc grasa sau slaba. Esti perfecta!