| Pisi07 a întrebat:

Sunt bine? 1.57 inaltime 11 ani si 41 de kg sunt slaba sau grasa si daca sunt grasa sspuneti-mi o dieta
Pls Dau fundita

Răspuns Câştigător
| florina200 a răspuns:

E foarte bine pentru inaltimea ta eu am 1.43 si am 32 de kg deci e bine

11 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Buna pisi! Esti destul de inaltuta la varsta ta, deci 41 de kg este foarte bine! Tine-o tot asa! Te pup!

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna Pisi07, esti perfecta! esti destul de inalta eu am 1.51 si 11 ani si 41 de kg deci tu esti buna! Grasa? In niciun caz, poate slaba! succes

| Catheryne a răspuns:

Dupa parerea mea nu este bine sa ti dieta la 11 ani. Dupa informatiile pe care le-ai dat tu reiese ca esti subponderala(adica ai o greutate mult mai mica decat ar trebui). Nu ai cum sa fi grasa la inaltimea si kg tale asa ca stai linistita.

| xUrsuletz a răspuns:

happy Eu zic ca nu ar trebui inca sa te gandesti daca esti grasa sau nu pentru ca vei mai crestewinking in plus este bine cum esti... nu esti grasalaughing

| CocoMexii a răspuns:

Este destul de bine happy esti potrivita big grin

| xoxopink a răspuns:

Eu la 11 ani aveam cam 1.61 si 45 de kg.desi sunt osoasa de asta cantaresc mai mult.Dar u esti chiar ft bine asa! :*

| paulaelena a răspuns:

Jesus straight face la ani acestia te gandesti la diete?tongue
Mai bine stai in "banca ta" cu toate prostiile cu diete si alte cele happy ai timp destul sa cresti :* si in plus nu esti deloc grasa sau slaba. Esti perfecta!

| Dixxie_9760 a răspuns:

Buna,pentru varsta ta esti cam inalta

Răspuns utilizator avertizat
| nicko a răspuns:

Esti perfecta!

| xDeeDee8D a răspuns:

Esti perfecta nu e cazul sa te ingrijorezi eu am 1.43 si 36 de kg esti slaba te crezi mai plinuta nu esti fiind ca inaltimea e de vina pentru asta.Cmbp-are 1.53 si 43 de kg si e slaba.