| pynnk a întrebat:

Sunt bruneta si as vrea sa ma vopsesc cu vopseaua spuma Wella
negru albastrui..este buna? sau este mai buna vopseaua decat spuma? ce ziceti? funda :X

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Eu zic sa folosesti vopseaua pentru ca e de calitate si tine mai mult happy.

Răspuns utilizator avertizat
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Eu zic sa nu te vopsesti! Brunetele sunt cele mai calumea fete!(parerea mea))

| Flaviia16 a răspuns:

E mai buna vopseaua! Dar nu are rost sa-ti strici parul oricum e mai frumos brunetul natural de cat negru albastrui