| Christine_8758 a întrebat:

Hi TPU! As vrea sa stiu daca ma vopsesc, as putea sa am din nou culoarea natrurala?
Adica eu sunt bruneta si vreau sa ma vopsesc negru albastrui. Si in cat timp dispare vopseaua!
Cel mai concret raspuns primeste funda!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ella1515 a răspuns:

Pai daca te vopsesti iar dupa aia lasi asa culoarea adica sa nu te mai vopsesti da, eu nu m-am mai vopsit vreo 3 luni si se vedea culoarea mea naturala chiar foarte bine.ca si eu sunt la fel ca tine bruneta dar vopsita brunet-albastrui si depinde de vopsea eu am de la pallette si se duce dupa vreo 1 luna cam asa si cand se duce la soare bate spre mov e tare laughing si daca vrei o vopsea care se duce repede iti recomand de la gerocossen parca cutie verde nu alba. Fundita?batting eyelashes:*

1 răspuns:
| hiphopgirl a răspuns:

Da adevarat culoare de la vopsea nu trece nici odata doar cand iti va creste parul si tot asa pana ajungi la culoarea ta.