| amc a întrebat:

Sunt clasa a 12 a si in curand vine si banchetul. Nu pot sa ma decid intre rochie lunga sau scurta. Care este parerea voastra? Voi pentru ce ati opta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de picioarele tale.Numai de tine depinde daca vrei sa ti le arati sau nu.

| BiuL a răspuns:

Scurta. e mai comoda, mai ales la dans.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Cat esti tanara si frumoasa, mergi pe rochii scurte.

| capricc a răspuns:

Compromis scurta in fata si lunga http://fucsia.ro/......lii-buget/

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Rochie scurta. De ce? Deoarece, asa nu o sa ai grija faptului ca o sa calci mereu pe ia, nu va trebuii sa o ti in mana sa nu atarene pe jos. Daca insa nu esti hotarata poti sa alegi o rochie scurta in fata si lunga in spate, si le ai pe amandoua intr-una. Vorbeste si cu colegele tale, sa vezi ele cu ce se imbraca. Si poate o sa iti fie mai usor sa alegi. Bafta la bac :*

| ZORRA a răspuns:

Daca esti inalta merge o rochie lunga si daca esti mititica merge o rochie scurta

| azaleeaalina a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 12 a si am ales un model de rochie scurta gen babydoll, e comoda si poti dansa ..trebuie sa alegi ceva comod