| Tamy3 a întrebat:

Sunt de calitate produsele de la lady's? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Ralluxd a răspuns:

Buna. Eu am o colega care e reprezentant la Ladys. Produsele de la Lady nu difera prea mult de cele de la Avon. Adica sunt unele "aceleasi". Oricum mi se par mai scumpe ca la Avon. La Avon mai sunt reduceri, dar la Lady sincer nu stiu. Oricum te sfatuiesc sa te uiti in mai multe cataloage inainte de a comanda ceva.

5 răspunsuri:
| Roxanicabc12 a răspuns:

Eu mi-am luat multe proudse de lady`s si sunnt foarte bune.Matusa mea este reprezentant.Dar nu stiu ce crezii tu de fapt despre lady`s asa ca iti mai spun ceva de la Metropolitan este bun.De pe catalogul Metropolitanbig grin... Sper ca te-am ajutat.Eu doar ti-am spus ce cred eubig grinkiss

| AlexiaB a răspuns:

Sunt foarte bune!
eu sunt reprezentatnta la Lady`s si sunt ff bune!

| georgyya a răspuns:

Eu sunt reprezentant Lady's. Probabil ca nu a ajutat-o pe Madalina demachiantul. Un produs nu e bun pentru toata lumea. Ce mi-am luat de la Lady's si nu numai eu, si prietenele mele, cand au facut comanda la mine, au fost multumite de ele. Intr-adevar, fiecare padure are si uscaciunea ei, dar sa fim seriosi...Au produse foarte bune.
Cine doreste informatii si sa se inscrie ca reprezentant Lady's sa ma contacteze la repr_ladys@yahoo.com

| CJ23MDL a răspuns:

Nu sunt deloc de calitate... mi-am luat mai multe produse de la lady's... de exemplu mi-am cumparat si demachiant si nu e bun deloc.ma bine m ajuta apa normala decat acel demachiant straight face daca vrei poti opta pentru avon. daca vrei produse sa-ti comanzi. noapte buna

| tomyflorin a răspuns:

Te poti inscrie direct pe site www.ladys-cosmetics.ro poti sa comanzi catalogul gratuit sau mostre. Sper ca ti-am fost de ajutor, merit o fundita :P