| Doηηa a întrebat:

Cum vi se par produsele de la Lady's?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mare parte sunt bune la ce prețuri sunt comercializate.
Pa, pa.

| Lia96 a răspuns:

Ca la oricare alta firma ambulanta de produse cosmetice (asa numesc eu firmele care isi vand produsele cu ajutorul reprezentantilor cu cataloage) sunt si bune si rele. Si conteaza foarte mult persoana care le foloseste.
Eu mi-am cumparat multe oje si sunt foarte multumita de ele, de curand mi-am luat un set de french si contine un roz pal pe care pur si simplu il ador.
In schimb, nu imi plac deloc cremele de maini, am o crema cu galbenele de la Lady`s care este foarte buna insa restul... nu le recomand.
Vopseaua de par iarasi am auzit ca este groaznica, la fel si samponul.
In schimb, unele bijuterii sunt chiar dragute.
O firma de genul acesta care este pentru mine cea mai buna este Yves Rocher. Sunt niste produse din Franta net superioare tuturor celor de la Avon, Oriflame sau Lady`s. Bineinteles, sunt putin mai scumpe dar merita.
Partea buna la Lady`s e ca poti returna ce nu iti place, asa ca poti sa le incerci, sa vezi pe propria piele.