| Red_Fade_To_1995 a întrebat:

Sunt dependenta de shopping si am rubeola. ce as putea sa fac? daca nu merg la shoppping intru in depresie. [cel online nu ma satisface]
Ajutati-ma, va rog!
[nu cumpar decat produse scumpre, de branduri renumite]

5 răspunsuri:
| ForbiddenDreams a răspuns:

Mult sex, te scapa de orice dependenta/boala.

| ifets a răspuns:

Ar fii bine totusi cat timp esti bolnava sa eviti sa iesi din casa iar dupa ce iti trece sa iesi la cumparaturi, sa recuperezi timpul pierdut. Alta cale nu exista de vreme ce shopping-ul on-line nu iti indeplineste dorintelehappy. Oricum ai tot timpul din lume sa recuperezi perioada in care a trebuit sa renunti la dependenta ta. Alt sfat mai bun nu am, imi pare rau daca nu ti-am fost de folos. Insanatosire gravnicabig grin si spor la cumparaturi cand le vei reluahappy

| TeIubesccc a răspuns:

Oh doamneee rolling eyes

| Dobra_Grigore_1985 a răspuns:

Ar fi trebuit sa spui si asta la doctor - te-ar fi scapat de ambele boli.

| Oprea_Bogdan_1996 a răspuns:

Pai poti sa te dai cu fond de ten, sa colorezi bubitele cu maro si zici ca is semne din nastere de frantuzoaice. Daca chiar iti place asa mult la shopping vezi ca este o insula in forma de iepurasu de la playboy cu dubite roz cu sclipici si sunt chestii scumpe pe insula.mai ales d&g channel etc... sper ca te-am ajutat. Funditabatting eyelashes?