| elena4ever a întrebat:

Sunt din Buzau si vreau sa imi cumpar o placa de par.Stiti cumva unde gasesc o placa de par buna, in jur de 100 lei?

3 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Buna.Nu sunt din Buzau dar banuiesc ca gasesti in hipermarket-uri sau la magazinele de eletronice.sau poti comanda de pe net. Oricum iti recomand cu incredere sa iti iei placa de la Remington. Eu am de la aceasta firma placa de par de 2 ani de zile si este super buna.si am dat pe ea 80 lei ca era la reducere dar pretul ei este de 100 lei.

| xlollypop a răspuns:

Eu nu-s de acolo dar cred ca aveti un magazin media galaxy...si eu mi-am luat de acolo de curand la 100 lei si st f multumita...app cele mai bune sunt Remingtonhappy

| Rox08 a răspuns:

Hei! chiar ieri am fost la Altex si am vazut oferte la placi de par, nu stiu exact daca in Bz e altex, dar incearca acolo daca poti!
Numai bine