| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperata in legatura cu cresterea parului pe care il am destul de scurt din cauza placii, am folosit niste masti... de curand am auzit de tinctura de usturoi, ardei, brusture, rozmarin etc etc. Intrebarea mea este: ce tinctura sa folosesc care credeti voi ca este cea mai buna pentru stimularea cresterii parului? Fundaa

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai folosi placa, ea este de vină.
Pa, pa.

| Elvina a răspuns:

Mai bine iti iei un sampon normal si termini cu tincturile pentru o vreme.

| deea_8087 a răspuns:

Ulei de ricin inainte cu 20 min sa te speliwinking