| sopranaCadaverica a întrebat:

Sunt fata, am 21 de ani. Ce crema hidratanta imi recomandati avand in vedere ca tenul meu e mixt, acneic?

5 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Avene. O poti cumpara de la farmacie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avene torelance extreme emulsie, Sebamed clear face care gel.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Și eu am tenul mixt și am încercat tot felul de creme de față și nu au prea funcționat.Cel mai bine ar fi să vizitezi medicul dermatolog pentru că acesta știe cu exactitate ce ți s-ar potrivi, astfel încat să-ți rezolvi problema.

| asuari a răspuns:

Mask Repair Acne - e o cremă bună. Poți încerca și Mask Gel înaintea ei (pentru acnee) sau Mask gel plus/Mask Rym.
Sau poți încerca și Teen Derm hydra de la Isis.

| Vacarescu_Adi_1975 a răspuns:

Amesteci untura, lamaie si ciuperca basina calului si iti dai