| SaMyNiCe a întrebat:

Sunt foarte curios ce fel de parfum folosesc cei de la massimo dutti in magazin, ma poate ajuta cineva? mirosul este bestial cand intri in magazin

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca esti asa curios, de ce nu îi intrebi pe ăia sau alea din magazin? Noi de unde sa stim.

| Ally563 a răspuns:

Intreaba-i pe cei de acolo...eu nu pot simti mirosul daca sunt in fata calculatorului happy

| SaMyNiCe explică:

Hai hooo ce sariti atata nu am intrebat pe cine nu stie... Da ma rog poate e prima zi pe TPU sau sunteti prea destepti si intrebarea e un mizilic

| Ismayilov_Anar_1980 a răspuns:

Betisoare parfumate Dark Amber de la Zara Home.

| Sipoteanu_Luca_1994 a răspuns:

Am avut un parfum Dior Homme Intense si puteam sa jur ca e acelasi