| razadeluna a întrebat:

Sunt la moda asa cizme? oare cat ar costa?
http://0.tqn.com/d/shoes/1/0/S/R/1/flat-lace-up-boots.jp g

Răspuns Câştigător
| Bittersweet_8364 a răspuns:

Sunt cizme tip army(de armata) si da, sunt la moda.Merg purtate cu o camasa bagata in blugi parerea mea si daca vrei ceva de piele da o sa te coste ceva. Aproximativ 2 3 mil sau poate si mai mult. Daca vrei totusi ceva mai ieftin eu zic ca gasesti.Nu stiu de unde esti tu ca sa-ti de unde ai putea sa-ti iei dar daca cauti gasesti si pana intr-un milion.

5 răspunsuri:
| nicoleta24 a răspuns:

Nu trebuie sa fie la moda pentru a le purta. daca tie iti plac si iti vin bine le poti purta cand vrei:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ala moda ce fel de cizme vrei tu. Daca iti plac si te reprezinta e ok. happy

PS: Daca vrei sa stii neaparat. da se poarta mult.Am vrut si eu o pereche. dar au fost prea scumpe angry

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Aaaaa daaaa! normal ca's la moda. de cand caut cizme asa...costa in jur de 3-4 milioaneeee!

| WHOisWHO a răspuns:

Daca tie iti vin si iti plac. inseamna ca is la modalwinking

| 894646465dasdasdas a răspuns:

Sunt la moda si gasesti ceva asemanator la Alain Manoukian cu 1200 lei happy Acu na... banuiesc ca sunt si in piata la 30 de lei... Depinde ce vrei big grin