| picsssie a întrebat:

Sunt repr. la avon de acum, si nu prea stiu cumsa comand online

:* Vreau cat mai multe raspunsuri

Si chiar link-uri cu site-ul

VReau raspunsurile doar de la cei ce mai sunt la avonwinking

Fundaa :*

5 răspunsuri:
| erika13 a răspuns:

Intri pe un site avon si tot ce trebuie sa faci este sa adaugi codul produselor si nr de bucati dupa care poti sa trimiti comanda facuta

| alice_6048 a răspuns:

Daca esti rep. avon, inseamna ca ai primit un numar de rep si o parola. Log-in pe site-ul lor www.avoncosmetics.ro si acolo dai comanda

| Klawditza a răspuns:

Pey eu sunt de ceva timp daca vrei te ajut in leg cu orice problema doar adauga-ma in lista clau_claudia1996 si daca esti din cta si mai bine ca ne putem chiar intalni

| DragoşManole a răspuns:

Intri pe https://www.avoncosmetics.ro/REPSuite/registration.page iti faci cont confirmi inregistrarea ...Mama mea a fost.