| Mangustă a întrebat:

Sunt tunsa cam asa http://marieclairvoyant.com/......2_lgl1.jpg (numai ca e o trecere mai brusca de la partea mai lunga din mijloc la restul)
Cum pot sa mi-l aranjez?

8 răspunsuri:
| DataScience a răspuns:

Esti urata rau..cred ca asa cu il ai acum iti sta cel mai bine..nu-l mai schimba.....primul sfat:nu iti mai lasa parul scurt..ai fi extrem de frumoasa cu el lung..si doi:mananca intre mesele principale gustari(si neaparat un fruct pe zi..sunt sigur ca ai zile in care nu mananci nici macar un fruct)..si eu sunt slab(1.75 inaltime si 55 kilograme.dar tu arati de 1, 5 ori mai rau ca mine)
Succes in viata! Sanatate!

| AikkoxD a răspuns (pentru DataScience):

Lol mă, nu e ea în poză laughing

@Mangustă, îl îndrepţi cu placa, poţi să-l ondulezi uşor la vârfuri şi îl dai cu ceară/fixativ/spumă pentru volum.

| Kasia a răspuns (pentru DataScience):

Nici macar nu este ea in poza! iar agyness e foarte frumoasa.

| Kasia a răspuns (pentru DataScience):

Poti sa il indrepti...sau sa il porti mai ciufulit, messy si sa il dai cu niste spuma, eventual de ondulare.
multe nu prea ai ce sa-i faci.:*

| Mangustă explică (pentru DataScience):

Nu sunt eu in poza, dom'le laughing) Imi place parul scur, e treaba mea cum ma tund, vroiam doar niste idei pentru ca nu am rabdare sa caut singura.
In ce priveste greutatea nu cred ca mai are rost sa-ti povestesc obsesiile mele. Oricum odata cu varsta te ingrasi, deci as prefera sa fiu slaba.

| DataScience a răspuns:

Scuzele tele domnisoarelor!

| Mangustă explică (pentru DataScience):

Nicio problema, domnule.

| Yolanda1 a răspuns:

Pai incearca sa-ti pui niste extenti mai lungi daca nu il odulezi un pic pe varfuri sau ii dai cu placa doar pe o parte si un pic de fixativ. Am o pretena care e tunsa exact ca tine si ea sil indreapta cu placa doar pe o parte si ii merge destul de bine de 2 ani are aceiasi tunsoare si toti ii zic cai sta bine cred ca si tie a sati zica asta... SPER SATI MEARGA CE TIAM SPUS EU. Sper sa intorci capuirile baetilor si sa le faci geloase pe fete care te invideaza...laughing