| Sara2 a întrebat:

Sunt zodia gemeni! ce parfum mi se potriveste?!

19 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Si eu sint in gemeni si prefer parfumurile foarte fine, nu le suport pe cele puternice, aici nu este dupa potrivire ci dupa ceea ce iti place tie.

auran
| auran a răspuns:

Ceva suav si totusi puternic

| kh1ss a răspuns:

Si eu sunt in zodia gemeni... si eu fol mai mult parfumuri fresh... eu cred ca fiecare cu gustul lui... acum... e alegerea ta tongue

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Parfumul trebuie sa te reflecte, nu in functie de zodie, ci de personalitatea ta, plus nu uita ca fiecare piele are un alt ph, si alte caracteristici chimice, in functie de care reactioneaza mai bine sau mai rau cu un parfum, si deci si persistenta lui in timp! Si nu orice place nasului tau se si potriveste cu varsta si situatia in care il folosesti! Eu, fiind f. sensibil olfactiv, iti pot spune ca o alegere neinspirata, poate ruina o intalnire, pentru ca nu poti comanda creierului sa ignore un damf care te-a afectat negativ! Atentie
, deci!

| mioara a răspuns:

Unul de orhidee sau allur

| claudya a răspuns:

Intra pe site-ul Avon si vei gasi acolo un consilier de frumusete care va prezenta parfumurile zodiei tale

| claudya a răspuns:

Parfumul Pur Blanca de la Avon

| moonY a răspuns:

Eu sunt tot gemeni.insa nu am un parfum favorit...nu ma multumeste nici1.deci nu folosesc.in trecut obisnuiam sa folosesc "havanna" dar n'am mai gasit de mult timp.sunt ani de atunci...acum nu mai gasesc pe gustul meu. cele pentru femei mi se par toate prea dulci&delicate pentru stilul meu.imi place sa le miros pe cele barbatesti.in special cele cu aroma de. lemn.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Are vreo legatura zodia cu izul parfumului? Ori m-am troglodit eu... Credeam ca zodia are anumite influente asupra personalitatii, dar felul in care reusesti tu sa pici pe langa anumite arome tine strict de gustul si de capacitatea ta financiara. Gresesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti se potriveste un parfum nici prea dulce nici prea amar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mexx man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natural laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul de orhidee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt zodia leu ceparfum i se portiveste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt gemeni, si acum de 8 martie o sa primesc parfumul mexx, ador parfumul asta, e fresh. sper sa va placa si voua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euphoria calvin klein

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se potriveste parfumul denim

| deeutsa a răspuns:

Din cate stiu eu de la mama mea care e aceeasi zodie vi se potrivesc parfumurile fresh dar si cele Lolita de la Lolita Lempicka.