| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce zodie se potriveste de minune zodia gemeni? De ce zodia gemeni nu se potriveste cu zodia pesti?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Eu zic sa lasi prostiile astea si sa nu crezi ca o zodie nu se potriveste cu alta.

| ElenaSA a răspuns:

Teoretic te potrivesti cu varsatorul, gemenii, leul, balanta.Practic poti sa te potrivesti cu cineva care nu are nicio legatura cu aceste zodii, adica cineva care te intelege, are aceleasi preocupari ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii bleg tare, ca sa crezi in tampenii de genul asta.

| Public22 a răspuns:

Astea sunt mituri.

| ElenaRomann a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa zodii

| Skyglory95 a răspuns:

Horoscopul este cea mai mare minciuna pe care o poti crede! zodia pesti se potriveste de minune cu zodia gemeni1adica eu sunt nascut pe 17 martie(pesti) iar prietena mea pe 24 mai(gemeni) si chiar ne iubim si ne potrivim...deci inainte sa citesti horoscopul gandeste-te ca nu intodeauna e adevarat ce scrie acolo!

| cosmin2010 a răspuns:

Cu Balanta si Varsator

| AndutzaTa a răspuns:

Am inteles ca se potriveste bine cu scorpionul!

| Everithyng1922 a răspuns:

Balanta, varsator.
Dar nu tot timpul se respecta acesta conditie, depinde si de ascendent.
Zodia pesti este sensibila, buna si sufletisa, un vesnic copil inchis in corpul unui om matur.
Gemeni au doua fete, pot fi buni, rai.
Depinde daca crezi in aceste lucruri