lolita
| lolita a întrebat:

Sunteti narcisisti?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, din pacate si incerc sa ma corijez.

18 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Mie imi spune un prieten ca sunt, obisnuiesc sa am poza cu mine pe dispay-ul telefonuluilaughing. Nu, sunt, dar si Dumnezeu apreciaza ce e frumosrolling on the floor!

eileen
| eileen a răspuns:

Oo, da, asa imi spune sora mea narcisahee hee)
dar numai eu stiu ca am complexe de inferioritate ...in somnlaughing
Just kiddingtongue
Ma consider normalawinking

| psiholoaga a răspuns:

Nu, doar ma iubesc.

| psiholoaga a răspuns:

Emil, in functie de expeditorul 'stupid'-ului, uneori acest vot poate fi luat drept complimentwinking Nu ma deranjeaza ca unii se simt calcati pe coada, nervi sau orgolii; e semn bun, ca se agita ceva pe-acolo si nu am trecut degeaba.

lolita
| lolita explică:

Cred ca da.[m! ke].

| JustMeFlory a răspuns:

Nubig grin dar cunosc destule persoane! pacat ca cei care se iubesc, nu prea au ce aratahappy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sometimes.
Sunt momente in care ma apuca narcisismul big grin...de obicei cand ma plictisesc laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Unii de pe aici chiar sunt... Oare ne gandim la aceeasi pers?laughinglaughinglaughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Yesssss!laughinglaughinglaughing)big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Noroc ca mai sunt si oameni normali...

PS-Eu nu sunt narcisist, nu vreau sa ma dau in spectacol si sa ma afund in penibil cum fac altii...
Oricum...ma bucur ca ai pus intrebarea.laughing

| borsec a răspuns:

DA sunt.

| Dl.Inginer a răspuns:

Nu ma consider narcisist, dar daca arat bine, de ce sa nu recunosclaughing!

| anonim a răspuns:

@psiholoaga-observ ca tu si daca te iubesti singura, tot iti iei stupide.ma intreb daca ai lasa putin garda jos si ar roi baietii in jurul tau ce vei face? ma vei intrece la voturi ''stupide''?rolling on the floor
@[m! ke]. -ce rau ai fost..., cum ai putut oare sa gandesti asa ceva despre o persoana atat de onorabila si de modesta.rusinica!
@dl.inginer-stim ca nu esti narcisit, nu trebuia sa ne confirmi acest lucru. tu esti de-a dreptul un izvor nesecat de prostie.si asta nu are nici o legatura cu narcisismul.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@psiholoaga-oare te pot contrazice? nu! singurul lucru ce pot face, este sa te parafrazez:''te iubeste femeile''.laughing

| alexam a răspuns:

NU! Uneori trec zile in sir pana sa ma uit in oglinda, singura faza e ca de la o vreme ma aranjez la munca, si uite-asa ma mai vad si eu in oglinda... tongue

| valsulnorilor a răspuns:

Eu nu! Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah.happy
Daca as fi fost narcisista as fi stat mai mereu in oglinda, nu la pc sa-ti rasp la intrebare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica .cultivator de narcise? da. am la tara.sunt frumoase flori.si miros frumos.sunt albe.asa ca tine in fotografie.mai nu cumva e legat de Narcis, tipul ala mitologic ce se iubea singur? ciudat tip.

Întrebări similare