| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Sutienul fara push up purtat 5 ore pe zi imi lasa sanii in jos?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu iti lasa nimic in jos

| perladunarii a răspuns:

Nu iti lasa sani jos! Sani se lasa din cauza gravitatii, la unele fete mai mult, la altele mai putin, asta tine de elasticitatea pielii! De asemenea unii recomanda sa porti sutien mai tot timpul, alti sa nu porti de loc! Eu sunt baiat asa ca nu iti pot spune din experienta proprie dar iti pot spune de la alte fete, ca daca porti sutien iti diminuezi sansele sa ai sani lasati! Si despre sutienul cu push up, gandeste-te ca iti modeleaza sanul, nu il lasa la forma lui naturala, deci mai bine il eviti! Spor

| DrPedobear a răspuns:

Vorbim deja despre o problema medicala de la aceasta varsta?

Contacteaza-ma pentru mai multe detalii si consiliere gratuita.