| 321 a întrebat:

Salut.Ce este sutienul cu push-up?

2 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Sutienul cu push-up e un sutien care are in componenta cupelor niste bureti mai grosi decat in mod normal si are rolul de a face sanii sa para mai mari si ii ridica ca sa para mai fermi

sper ca te-am ajutata

pa

pa``

| funkygyrl a răspuns:

Bun pai ori esti o fta mai kica si in cazul asta am sa-ti explic....sutienul cu push up este sutienul care are burete care iti fac esani sa para mai mari si care ti ridica..cam asta e sutienul cu push up...winking iar daca esti baiat, esti prea curios! laughing