| foz a întrebat:

Te poti da cu ulei de ricin pe gene?

Răspuns Câştigător
| BuburuzZzu` a răspuns:

Da!
Eu ma dau si pe gene si pe sprancene
e foarte bun! Dar sa te dai in fiecare seara aproximativ o luna pentru a vedea rezultatele si daca iti plac poti continua tratamentul. La mine a dat rezultate! Nu mi-a intrat in ochi nu m`au usturat ochii.
Uite si un site
http://sanatate.ele.ro/......a5899.html

fundita!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da

mlm
| mlm a răspuns:

Da, te dai cu ajutorul unui betisor de urechi.

| zuzumic a răspuns:

Da dar cresc mai repede si mai tari firele... e foarte bun pentru regenerare. te poti sa si pe sprancene si pe unghii

| pithicot a răspuns:

Da.si eu am aflat de curand. Uleiul de ricin trebuie aplicat în fiecare seară, înainte de culcare. Poti folosii o periuta de la un rimel(bine curatata). Succes

| mhg a răspuns:

Da

| soparlamica a răspuns:

Da.Eu am spalat un tub de rimel si l am umplut cu ulei de ricin.rezultate inca nu am, folosesc de putin timp.

| adryanb27 a răspuns:

T poti da si cu ulei ars d motor, daca vrei, fratilor dar c intrebari tampite puneti! eu nu vreau fundita, eu vreau voturi d amuzant, sall all

| adryanb27 a răspuns:

Nu inteleg de ce am luat atatea voturi de stupid si nefolositor! ea intreba: Te poti da cu ulei de ricin pe gene? si am raspuns: t poti da si cu ulei ars d motor p ochi daca vrei laughing? cu ce am gresit?

| adryanb27 a răspuns:

Si mai meritam si voturi d inteligent! va sall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gene si sparcene

Uleiul de ricin confera stralucire si rezistenta genelor si sprancenelor tale. Cu ajutorul unei periute de rimel, aplica-ti cu grija uleiul de ricin, pieptanandu-ti sprancenele. Cu acelasi procedeu da-te cu ulei si pe gene, insa cu foarte mare grija sa nu iti intre in ochi.

sursa http://www.eva.ro/......l-988.html