| PpyuiCornelyaa a întrebat:

Știți cumva cat de repede vine o comanda de pe temu? Sau daca produsele sunt ok și de calitate?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista produs de calitate la o marfa atat de ieftina!
Temu este in China, deci marfa vine in 2-4 saptamani dupa ce ai plat comanda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La preturile alea numai de calitate nu pot fi

| dullcat a răspuns:

Eu nu am intalnit niciodata chinezarii ieftine de calitate. Temu fix asta vinde, nu e nicio diferenta fata de Shein sau Aliexpress.

| gabicoo a răspuns:

Calitatea este foarte slabă. Produse de unică folosință.

| blairelovesmusic a răspuns:

O comanda de la Temu vine peste o luna. Produsele nu sunt deloc de calitate. Nu recomand acest site.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Comanda mea a venit in 2 saptamani.
Produsele aratau exact ca in poze.
Calitate slaba....desi...mi-am luat un pieptan de gene cu 5 lei si la Catrice este 25 lei.
Chinezarii, alea sunt.
Hainele, incaltamintea clar nu merita banii aia. Poate rochiile de ocazie.
Shein are depozit in Germania si vin mai repede. Temu-inca vin din China par avion si se pierde mult timp la vama, transport.