| Rebeccaflor123 a întrebat:

In cat timp ajunge comanda de pe temu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dumnzeu stie, ca-i deja criticat si rascriticat website-ul fiindca acolo se aduna datele persoanqle ale clientilor in scopuri fauduloase, si nu se prea onoreaza comenzile, uite aici:

https://www.facebook.com/reel/219917817537686

| voodooflame a răspuns (pentru Violleta2022):

As vrea sa te contrazic putin pe treaba asta. toate site-urile aplicatiile fac asta, Facebook, Instagram, eMAG, Microsoft. Treziti-va la realitate si nu mai puneti botul la orice stire de genul pentru ca Americanii incearca sa isi salveze market-ul ca le pleaca bani din taxe din tara in China de aia e atata propaganda impotriva aplicatiilor din China.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ai cautat pe site? Produsele vin din China, deci dureaza mai mult de cateva zile, clar.

| Rebeccaflor123 explică (pentru dullcat):

Ma gandeam ca, si a dat cineva comanda, eu am plasat o ieri seara, adica pe 2 si acum vad ca imi apare ca, coamnda este transmisa, are awb tot.

| Hyperion7 a răspuns:

Aproximativ 3 săptămâni

| Rebeccaflor123 explică (pentru Hyperion7):

…pai asa mult? Adica am facut comanda acum 2 zile si vad ca deja apare in tranzit, are awb, tot …

| Hyperion7 a răspuns (pentru Rebeccaflor123):

Cred că acest clip te va ajuta, cu precădere sfârșitul!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa dureze si doua trei saptamani! Eu iti sugerezi sa dai comanda de pe un site mai apropiat!

| ionut13512 a răspuns:

Eu am o comandă dată de pe 23.11. 2023, termenul de livrare fiind până pe 15 dec.
Ultima actualizare a statusului livrării e de pe 27.11 și de atunci nu mai știu nimic de ea. Am luat legătura cu cei de la gls și mi-au zis că awb-ul doar este introdus în sistem și că ei încă nu au fizic coletul meu.

| elyseyy89ung a răspuns:

In cat timp ajunge comandă după temu dacă dau comanda marți