| Balcosmina55 a întrebat:

Știți dacă găsesc paleta Morphe- The James Charles Pelette, orginală în România?

2 răspunsuri:
| anarosca78 a răspuns:

Caută pe site uri

| blacksky13 a răspuns:

Nu sunt sigur dacă o găsești pe site-urile din România pentru ca sunt multe site-uri fantoma unde găsești numai replici ai paletei. Așa ca cel mai bine intra pe site-ul original Morphe pe cel pentru Europa și ti-o poți lua de acolo cel mai sigur. Vine in jur de o săptămâna dacă nu doua paleta din cauza pandemiei. Dar măcar știi ca îți vine cea originala. Succes!