| Belingot a întrebat:

Știți un salon in București care face parul creț? Sa nu fie nici prea scump dar nici 50 lei

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cret asa ca Nicușor Dan?

| Violleta2022 a răspuns:

Toate saloanele fac aceasta procedura de "par cret" pe care o mai numesc si "permanent", iar pretul difera de la salon la coafor, fiindca unele au preturi foarte mari, altele mai modeste.
Evidnet depidne de cat de lung ai tu parul si cat de cret il vrei, pretul fiind diferit pentru diverse lungimi de par si proceduri.
Te sfatuiesc sa intri personal in cateva saloane si sa ceri pret.