| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Știți vreo vopsea de păr bună care să nu fie permanentă? Dacă da, cât durează sau ce pot să fac să o scot?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hotaraste-te, ca nu inteleg ce vrei!
Vrei vopsea buna sa iti vopsesti parul, sau vrei vopsea proasta ca sa nu tina deloc si sa o poti scoate rapid?

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaeml1200 a răspuns:

Loreal Casting Creme Gloss
dureaza 28 spalari, m-am facut cu ea, dar mi se pare ca se decoloreaza mult mai repede decat pana la 28

| andreeaeml1200 a răspuns:

In general astea fara amoniac se duc cam repede din par, chiar daca scrie pe cutie ca este permanenta, se spalacesc destul de repede

| eFrumoasaMaicaTa a răspuns:

Gillette