| anonim_4396 a întrebat:

Toate fetele care se duc la salonul de infrumusetare sunt pitipoance?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nulaughingdaca te ingrijesti nu inseamna ca esti pitipoanca pitipoancele se diferentiaza de fetele cu capu pe umeri prin alte moduri nu saloanele de infrumusetare orice fata care se respecta se duce la salon

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și mireasa sau nașa este pițipoancă?
Pa, pa.

| Bojthe a răspuns:

Acum depinde daca te duci saptamanal sa iti inoiesti manichiurarolling on the floor sincer da

| madaa a răspuns:

Nu! daca dex cineva iti spuna ca esti pitipoanca din cauza ca merg la un salon de imfrumusetare poti sa le spui ca ei cum ar vrea sa fi sa miros urat d ela 1km nearanjata nepieptanata cu aceleasi haine 2 zile? acelasi lucru i-am spus sa le zica unor pr care spuneau ca doar pitipoancele merg la saloane d einfrumusetare si a mers dupa c elea dat replica toate au tacut laughing daca te ingrijesti nu inseamna ca esti pitipoanda doar daca exagerezi cu machiajul si accesoriile prea sclipitoarewinking

| bombonica22 a răspuns:

Desigur ca nu a te duce la salon inseamna a te infrumuseta, a avea grija de corpul personal ce te face sa crezi ca cele care se ducc la salonul de infrumusetare sunt pitipoance? orice femeie ce se respecta se duce la un salon sa se penseze epileze... tratamente diferitawinking bafta

| εʟεпα a răspuns:

Dnee`. nu`

| andreeutzaa a răspuns:

Chestia asta cu pitipoancele e o MARE prostie! Fata este facuta pentru a se mentine frumoasa! Este doar pentru grija corpului si ca sa etichezi o persoana doar dupa modul in care se imbraca sau se machiaza mi se pare o chestie de oameni inculti.Baietii nu se duc la saloane? fi sigura ca se duc.Si inca multi.La noi in tara prea generalizam si avem de comentat pe seama altor persoane.

| Deiiiiia a răspuns:

Nu normalwinking

| Daniel123 a răspuns:

Nu neaparat nu trebuie sa fi pitiopanca... iseamna ca iti place sa te ingrijesti, dar nu ar trebui sa suferi dupa accea la alte fete sau la alte persoane ca ai fost tu la salonul de infrumusetare, doar daca faci asta esti pitipoanca si daca asculti manele si dai din cur pe ele si daca te imbraci in haine stridente si urate si daca te machiezi strident. Scuza-mi limbajul simplu folosit mai sus!

| roxanikaroxanne a răspuns:

Nu! Daca lor le place sa arate frumos si sa fie mereu in top este treaba lor, cel putin asta e opinia mea.

| theLITTLEsunShine a răspuns:

Cine zice? Nu! Daca marg in fiecare zi atunci vreo 60, 5%, cam asa... Cn. zice ca daca mergi la o nunta -de exepmlu- si trebuie sa te faci fr. fiindca esti domnisoara de onoare sh trebuie sa te aranjezi, nu esti pitipoanca fiindca vrei sa fi frumoasa la acel eveniment!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred

| elly83 a răspuns:

Vai, unde ai auzit asta?! Normal ca nu! adica, acele persoane care merg la salon, vor doar sa arate bine nu inseamna ca sunt pitipoance. Tu de exemplu, daca arati bine oare nu ai in plus incredere in tine? Pentru unii e foarte important sa arate bine si daca arati bine te simti bine si ai incredere in tine; bine daca toti nu merg la salon nu inseamna ca nu arata bine.Sa fii pitipoanca in primul rand nu prea inseamna sa fii frumoasa, eu cred ca nu e nimic mai fals decat o pitipoanca, pe bune! Adevarul ca, ce e in suflet conteaza si caracterul normal; dar sa dim sinceri macar un pic aspectul fizic chiar CONTEAZA!

| aSH a răspuns:

Nu

| CrissTinutza_5207 a răspuns:

Nuuu, nici vorba oh go on. la salon te duci ca sa te ingrijesti. este ceva normal si tipic pentru fete. Pitipoancele merg foarte foarte des, dar orice fata merge la salon

| cosmincola a răspuns:

Depinde

| alexutza_8388 a răspuns:

Nu nu-i adevarat dc. nu te lauzi cu asta nu esti