| LuffySecondGear a întrebat:

TPU ce sa port la scoala apropo sunt baiat :?

Răspuns Câştigător
| mariusxxd a răspuns:

Tenesi,blugi smechieri, camasa la moda,... gasesti tuhee hee

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pantaloni.Vrei fusta?

| BiuL a răspuns:

Camasa sau tricou, jerseu sau sacou, blugi, pantaloni negrii sau colorati, tenisi, bocanci.

| Rebe97 a răspuns:

Haine sa porti laughing dar nu fusta si rochita tongue

| neutrino a răspuns:

Bunul simt. Acesta nu trebuie uitat niciodata.

| AxXeL1124 a răspuns:

Haine de baieti laughing

| dydy21 a răspuns:

Sacourile si camasile sunt foarte la moda. Si nu ma gandesc sa le combini intre ele ci cu un tricou sau un pulover. Iti recomand pantalonii de diferite culori in locul blugilor si tenesi sau ghete cat mai este vremea de ele.

Poti sa alegi stilul casual cu un tricou si o camasa pe deasupra sau stilul "baiat cuminte" cu camasa si pulover. De asemenea cat este inca vremea un pulover cu sacou e mai mult decat fancy. Camasile cu diferite modele sau culori merg oricnad cu niste blugi o curea si niste pantofi semi-casual. O veste este de asemenea intodeaua bien venita.

Accesoriile sunt foarte importante. O curea sau un ceas nu trebuie sa lipseasca nicioada si ocazional poti sa porti papion, cravata sau palarie.

Nu iti uita atitudinea si toate fetele vor intoarce capul dupa tine big grin

| Raluutsa a răspuns:

Imi plac la nebunie baietii imbracati intro-o camasa cambrata alba sau in patratele.da ambele la fel de bine..bagata in pantaloni bineinteles cu blugi albasru inchis si o curea bine aleasa happy +incaltamintea? acei bocanci bej[care nu trebuie sa lipseasca din garderoba baiatului iarna] sunt super merg foarte bine cu o bluza oarecum mulata maro... te puup

| trolololo a răspuns (pentru Raluutsa):

Adică cocalari. Puteai sa zici direct fără explicații.

| Raluutsa a răspuns (pentru trolololo):

Esti cocalar? ok am inteles! Frate gusturile nu se discuta + nu este vina mea ca nu esti in ton! kiss

| Fcdb_Giovani_1998 a răspuns:

Blugi o Camasa sau un pulover si o jacketa!