| Flavia a întrebat:

TPU, parul este un blond mai inchis asa, dar si cu pete de blond mai deschis. Daca ar fi sa ma vopsesc bruneta si apoi sa revin la culoarea naturala, parul va fi la fel ca inainte de vopsire sau mi-l voi strica?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Odata pusa vopsea neagra pe par, nu o mai scoti nici cu foarfecul, fiind necesare cel putin 6 luni, ca sa poti sa te revopsesti in culoarea naturala, numai dupa ce faci o decolorarea, care-i foarte dura pentru parul tau, stricandu-l.